Wygrana Seniorów, porażka Juniorów.

Seniorzy LKS Rajsko pokonali na własnym boisku LKS Gorzów 3 - 0

Pierwsza bramka padła w 10 minucie Janeczko dośrodkował z rzutu wolnego, piłkę głową zagrał Skrzypek, a formalności dopełnił Bąk, który wpakował piłkę do pustej bramki. W 80 minucie zawodnik gości Tomasz Opitek otrzymał drugą żółtą kartkę, w konsekwencji musiał opuścić boisko. Następna bramka padła dopiero pod koniec drugiej połowy, sędzia podyktował jedenastkę dla rajszczan, którą pewnie wykorzystał Bąk. Kilka minut później Janeczko został faulowany w polu karnym, a sędzie po raz drugi podyktował rzut karny, który po raz kolejny wykorzystał Bąk, tym samy kompletując Hat-Tricka w tym meczu.

Po więcej informacji Kliknij tutaj

Juniorzy LKS Rajsko przegrali na własnym boisku z Brzeziną Osiek 1 - 2

Strzelanie w tym meczu zaczęli goście już w 8 minucie, Sławomir Pacocha strzałem z prawej strony pola karnego pokonał bramkarza rajska. Gospodarze doprowadzili do remisu pod koniec pierwszej połowy, Bielenin posłał ładne podanie do Welbera, a ten podciął piłkę nad bramkarzem. W 84 minucie kiedy wydawało się że spotkanie zakończy się remisem, piłkę po podaniu gracza gości, niefortunnie odbił Fryś a gracz Brzeziny Mateusz Zygmunt, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i umieścił futbolówkę w siatce.

Po więcej informacji Kliknij tutaj