Wysokie zwycięstwo Seniorów i Juniorów

Seniorzy LKS Rajsko pokonali na własnym boisku Przeciszovie Przeciszów 4-0

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła już w 7 minucie, Bąk posłał ładne podanie do Jasińskiego, a ten podciął piłkę nad bramkarzem. Na kolejną bramkę kibice musieli czekać do drugiej połowy, Zimnal posłał górną piłkę do Bąka, który z lewej strony dośrodkował futbolówkę, formalności dopełnił Janusik, który pewnym strzałem głową pokonał Kościelnika.

W 56 minucie Mędrysa otrzymał drugą żółtą kartkę co zaskutkowało wyrzuceniem gracza z boiska. Trzecia bramka dla Rajska padła w 75 minucie. Ryś ładnie wrzucił z prawej strony, piłkę dopadł Jasiński i oddał pewny strzał z powietrza w prawy róg bramki. Kilka minut później zawodnik rajska Rafał Skrzypek dopuścił się faulu w polu karnym, sędzia podyktował rzut karny, jednak zawodnik Przeciszovii nie wykorzystał jedenastki uderzając piłką w poprzeczkę. Pod Koniec spotkania Hat-trick'a skompletował Jasiński, który po podaniu Hankusa wpakował piłkę do pustej bramki.

Kliknij tutaj po więcej informacji

Wysokie zwycięstwo Juniorów LKS Rajsko na boisku rywala.

Juniorzy LKS Rajsko w 3 kolejce Wadowickiej Ligi okręgowej pewnie pokonali Beskid Andrychów 0-5